Zamów u nas kampanię Adwords, a otrzymasz 15% rabatu na pozycjonowanie bądź modyfikację strony oraz darmowy kupon 250zł powiększający budżet kampanii.
Kampania Adwords jest dzisiaj jedną z najefektywniejszych istniejących form reklamy w Google - największej wyszukiwarce świata.
Nasz zespół jako Creative Arts prowadzeniem kampanii Google Adwords zajmuje się od ponad 7 lat. Podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem do każdego wykonywanego projektu. Zapraszamy do współpracy.

Czym jest Adwords

Adwords to linki widoczne w wyszukiwarce Google nad i pod naturalnymi wynikami wyszukiwania oraz na serwisach partnerskich wyszukiwarki Google. W kampaniach Adwords firma Google pobiera opłaty za kliknięcia, my natomiast pobieramy wyłącznie opłatę za prowadzenie kampanii uzależnioną od budżetu Adwords.

Obsługa kampanii

Rola agencji prowadzącej kampanię Adwords polega na stałej pracy nad optymalizacją kampanii, pozwala zaoszczędzić czas oraz sprawić, że kampania przyniesie wymierny efekt natomiast jej budżet będzie optymalnie wykorzystany. Jako Creative Arts Inspirations prowadzeniem kampanii Google Adwords zajmujemy się od ponad 7 lat.

Cel

Linki Sponsorowane Google Adwords są świetnym sposobem promowania strony obok albo jako alternatywa dla kampanii pozycjonowania strony. Jeśli zależy Ci na szybkich efektach lub w trakcie pozycjonowania chcesz by Twoja strona pojawiła się w wyszukiwarce natychmiast jest to idealna opcja dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania Swojego serwisu bądź dowolnej usługi wykonywanej przez nas, wycena zostanie przesłana w ciągu max 48h od otrzymania maila.

Creative Arts Inspirations

ul. Starowiejska 47/21, 81-356 Gdynia

tel: 535 922 722

kontakt(at)creativearts.pl

NIP: 958-150-89-91, REGON: 221134040

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku

do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00

Copyright 2010-2018 Creative Arts Inspirations All Rights Reserved