Pozycjonowanie stron obok linków Adwords jest aktualnie najskuteczniejszą formą reklamy.
Stań się widoczny dla tysięcy potencjalnych klientów na najbardziej poszukiwane frazy w swojej branży.
Dzięki pozycjonowaniu każdego dnia Twoją stronę mogłyby odwiedzać tysiące osób.

Pozycjonowanie jest procesem promowania strony internetowej, którego celem jest osiągnięcie dla pozycjonowanej strony jak najwyższych pozycji dla określonych zapytań np. "adwokat warszawa". Najważniejsze i najczęściej używane przez internautów pozycje w wyszukiwarce to pierwsze dziesięć pozycji. Sam proces pozycjonowania jest bardzo skomplikowany i między innymi polega na stopniowym zwiększaniu wartości strony tak, aby wyszukiwarka Google dla wybranych przez klienta słów kluczowych uznała pozycjonowaną stronę jako najbardziej trafną i umieściła ją wysoko wśród wyników wyszukiwania dla tych zapytań. Przeważającą rolę w procesie pozycjonowania ma właściwie wykonana optymalizacja serwisu internetowego i linki prowadzące do niego ze stron o podobnej tematyce ale o znacznej, uznanej przez Google wartości.

Doświadczenie

Pozycjonowanie jest jak sztuka zależy od wielu niewielkich szczegółów każdy z nich może przesądzić o tym czy strona kiedykolwiek osiągnie wysokie pozycje. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniu tych elementów i składaniu ich w całość. Wiemy jak sprawić by Google uważał Twoją stronę za lepszą od innych. Sprawdź nas!

Bezpieczeństwo

Stosujemy wyłącznie naturalne i bezpieczne metody pozycjonowania zapewniające stabilne i trwałe pozycje strony w wyszukiwarce Google. W procesie pozycjonowania stron korzystamy jedynie z własnego zaplecza stron o wysokiej wartości. Nie stosujemy spamu, systemów wymiany linków i innych źle odbieranych przez Google form pozycjonowania.

Bezpłatna Optymalizacja

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy bezpłatnie podstawową optymalizację każdego pozycjonowanego serwisu internetowego w ramach usługi pozycjonowania. Przez cały okres współpracy zapewniamy naszym klientom doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie w zakresie reklamy internetowej, doboru najlepszych słów kluczowych oraz analizy efektów pozycjonowania i jego wpływu na wzrost obrotów firmy.

Atrakcyjne Umowy

Naszym Klientom proponujemy umowę na czas nieokreślony od początku nawiązania współpracy. Forma płatności jaką stosujemy to płatność za efekt. Cenę pozycjonowania każdej frazy nasz system dzieli przez ilość dni w miesiącu i każdego dnia w zależności od tego czy strona jest na pozycjach określonych umową opłata jest naliczana bądź nie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania Swojego serwisu bądź dowolnej usługi wykonywanej przez nas, wycena zostanie przesłana w ciągu max 48h od otrzymania maila.

Creative Arts Inspirations

ul. Starowiejska 47/21, 81-356 Gdynia

tel: 535 922 722

kontakt(at)creativearts.pl

NIP: 958-150-89-91, REGON: 221134040

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku

do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00

Copyright 2010-2018 Creative Arts Inspirations All Rights Reserved